Orgonit breloczek

br26

Nowy

Orgonit breloczek

Zaprogramowany jest na radość, beztroskę,

na odwagę do wyrażania swoich uczuć i opinii,

oraz na kreatywność.

W jego skład wchodzi miedź, stal, kryształ górski,

koral i turmalin czarny.

Jego waga to 36g, średnica podstawy to 4,3cm, wysokość to 1,8cm.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

70,00 zł

Więcej informacji

Kryształ Górski w orgonitach:

Jest to kamień o najmocniejszym wpływie na człowieka. Ze względu na niepowtarzalne właściwości zwany jest królem kryształów. Posiada mnóstwo zalet wpływających pozytywnie na wszystkie sfery ludzkiego życia. Obecny w każdym orgonicie ze względu na dogłębne oczyszczanie przetwarzanej energii. Usuwa z biopola wszelkie toksyczne naleciałości, fizyczne, mentalne i emocjonalne. Dodatkowo wzbogaca procesową energię miękką, uspakajającą i uzdrawiającą wibracją. Odblokowuje nawet bardzo głęboko tkwiące złogi, jednocześnie regulując i eliminując je. Wzmacnia moc twórczego myślenia i odnajdywania najlepszych rozwiązań dla zaistniałych w życiu sytuacji. Kiedy świadomie korzystamy z tkwiącej w nim mocy, siła odziaływania naszych myśli na otoczenie zwiększa się ogromnie. Dlatego wnosi w życie optymizm, jasność myślenia, zdolność do koncentracji i ułatwia przeżywanie wysokich stanów szczęśliwości. Dodatkowo cechuje go pamięć fizyczna, więc wszystko co się dzieje podczas kontaktu z nim, zostaje zakodowane wewnątrz. Dzięki temu można świadomie zapisywać w nim myśli, słowa, uczucia. W orgonitach wykorzystuje się ten walor jako nośnik intencji i wizualizacji, które docelowo pracują dla dobra użytkownika.

Orgonit z Koralem:

Przyciąga naturalną ziemską energię. Zwiększa wewnętrzny spokój i pogłębia chęć budowania spokojnej atmosfery wokół siebie. Pobudza do optymistycznego i radosnego postępowania. Mocno oczyszcza ciało z wszelkich toksyn pochodzących z pożywienia. Na poziomie emocjonalnym pozwala odgradzać się od szkodliwych osób i sytuacji. Dobrze się sprawdza, kiedy w życiu rozpoczyna się nowy rozdział, ponieważ zachęca do dostrzegania cudów, które przyciągane są wraz z wprowadzaniem zmian. Dodatkowo pogłębia relacje oparte na zaufaniu i prawdziwej miłości. Natomiast kiedy relacja jest nieszczera, ułatwia zauważenie tego, a co więcej zachęca do poszukiwań nowej, lepszej miłości.

Orgonit z Turmalinem czarnym:

Zapewnia najmocniejsze działanie ochronne. Oznacza to zabezpieczanie ciała, umysłu i duszy przed toksycznymi wpływami środowiskowymi, smogiem elektromagnetycznym, niskimi emocjami i  nieżyczliwymi uczuciami. Wytwarza atmosferę bezpieczeństwa, w której można spokojnie zająć się realizacją własnych planów. Przyciąga też opiekuńcze energie, które wspomagają wszelkie procesy samodoskonalenia się. Bardzo dobrze uziemia, dzięki czemu człowiek ma dużo naturalnej energii oraz nie odrywa się od rzeczywistości. Łagodzi pyszałkowatość i przesadzone zadufanie w samym sobie. Dodatkowo zachęca do samodyscypliny, kontrolowania własnych emocji, świadomego kreowania swoich myśli, oraz do zwracania uwagi na wszystko co szkodzi nadrzędnym celom. Pomaga też w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych. A przez to, że stwarza aurę, w której człowiek czuje się dobrze i bezpiecznie, umożliwia osiąganie sukcesu w dowolnej dziedzinie. Dobrze służy pracującym między toksycznymi i nisko wibracyjnymi osobami, oraz ogólnie kiedy potrzebna jest ochrona przed szkodliwymi wpływami.

12 innych towarów w tej samej kategorii: