Najczęściej kupowane

Informacja

Nowe produkty

 • Orgonit piramida
  Orgonit piramida

  Piramida orgonitowa. Zbudowana jest na podstawie świętej geometrii, na...

  950,00 zł
 • Orgonit piramida
  Orgonit piramida

  Piramida orgonitowa. Zbudowana jest na podstawie świętej geometrii, na...

  800,00 zł
 • Orgonit świecznik
  Orgonit świecznik

  Świecznik orgonitowy. DZIALANIE ORGONITU WZMOCNIONE ENERGIĄ OGNIA....

  150,00 zł
 • Orgonit świecznik
  Orgonit świecznik

  Świecznik orgonitowy. DZIALANIE ORGONITU WZMOCNIONE ENERGIĄ OGNIA....

  150,00 zł
 • Orgonit Gwiazda- Pentagram ze srebrem próby 999,8!
  Orgonit Gwiazda- Pentagram ze srebrem próby 999,8!

  Orgonit gwiazda Orgonit oprócz swoich właściwości nadaje mocną ochronę...

  150,00 zł
 • Orgonit Star Wars
  Orgonit Star Wars

  Orgonit STAR WARS Sokół Millennium Zaprogramowany jest na przyciąganie...

  150,00 zł
 • Orgonit Star Wars
  Orgonit Star Wars

  Orgonit STAR WARS Sokół Millennium Zaprogramowany jest na łatwość w...

  150,00 zł
 • Orgonit Star Wars
  Orgonit Star Wars

  Orgonit STAR WARS Sokół Millennium Zaprogramowany jest na nawiązanie...

  150,00 zł

Promocje

 • Orgonit mini
  Orgonit mini

  Orgonit mini. Idealny do kieszeni lub...

  30,00 zł 40,00 zł

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

O nas

Chcę przedstawić nas, rodzinę pozytywnie zakręconą, kierującą się w życiu miłością i chęcią współpracy dla dobra całej ludzkości. Ja jestem Piotr Pytlowany, towarzyszy mi żona Ola oraz córki Gabrysia i Ania. Zajmujemy się wszelką wiedzą umożliwiającą prowadzenie szczęśliwego życia. Tak naprawdę tylko jako rodzina stanowimy jedność i tylko dzięki temu możemy oddawać się temu co kochamy. Podążamy więc z zapałem drogą inspirowania innych do prowadzenia również pozytywnego i wypełnionego radością życia.

Ja od urodzenia posiadam zdolności jasnowidzenia, przenikania między wymiarami oraz, co chyba najważniejsze, odwagę do prowadzenia radykalnego życia, wbrew powszechnym stereotypom i dogmatom. Wewnętrznie zaś napędza mnie chęć pomagania innym ludziom. Jestem szczęśliwy i wypełnia mnie spokój ducha, a największym mym marzeniem jest dzielenie się tym z innymi. Wiem bowiem, że istnieje wiedza i zrozumienie umożliwiające każdemu człowiekowi prowadzenie równie poukładanego i napełnionego sensem życia. Sam zresztą bardzo dobrze opanowałem takie funkcjonowanie. Dlatego właśnie zająłem się tworzeniem orgonitów, dzięki nim bowiem świadomie pomagam innym w ulepszaniu przestrzeni w jakiej żyją. Tak więc spełniam swoje przeznaczenie, bo rozprzestrzeniam taką pozytywną wiedzę.

Moja żona Ola wspiera mnie w tym całym sercem. Dodatkowo sama kocha pomagać innym i ma na to własne sposoby. W zasadzie od urodzenia przejawia zdolności medialne, potrafi odbierać sygnały z „drugiej strony”. Poza tym potrafi intuicyjnie korzystać z kart Tarota, których używa nie do wróżenia, lecz do odbierania duchowych wskazówek dla zainteresowanych. Używa więc kart jako narzędzie ułatwiające jasnowidzenie. To taka subtelna rozmowa z duszą klienta. I zapewniam, oni zawsze dostają to po co przychodzą. Często doznają nawet małego pozytywnego szoku psychicznego zderzając się z prawdą o sobie i swoim życiu. W taki sposób Ola spełnia swoje przeznaczenie i pomaga mi w spełnianiu mego. Razem nakręcamy się i działamy wspólnie. Natchnieniem dla nas jest chęć lepszej przyszłości dla całej ludzkości. A że mamy w domu przedstawicieli tej przyszłości, czyli nasze dzieci, o źródło naszej inspiracji nie trudno. No bo właśnie, naszą największą inspiracją są towarzyszące nam radosne dzieci. Powabna i entuzjastyczna Gabrysia oraz wiecznie uśmiechnięta i przywódcza Ania. One to dopiero potrafią nadać życiu sens. Jeśli można wskazać najbardziej smakowitą sól życia, bez wątpienia są to dzieci. I to jesteśmy cali my, Pytlowani :-)

Rodzina