Najczęściej kupowane

Informacja

Nowe produkty

 • Orgonit mały
  Orgonit mały

  Orgonit mały Zaprogramowany jest na mocną ochronę przed zawiścią, na...

  50,00 zł
 • Orgonit mały
  Orgonit mały

  Orgonit mały Zaprogramowany jest na poznawanie siebie, otwarcie się na...

  50,00 zł
 • Orgonit mały
  Orgonit mały

  Orgonit mały Zaprogramowany jest na odporność na stres, na życie bez...

  50,00 zł
 • Orgonit mały
  Orgonit mały

  Orgonit mały Zaprogramowany jest na opiekę anielską, lepsze połączenie z...

  40,00 zł
 • Orgonit mały
  Orgonit mały

  Orgonit mały Zaprogramowany jest na dążenie do realizacji marzeń, na...

  50,00 zł
 • Orgonit mały
  Orgonit mały

  Orgonit mały Zaprogramowany jest na sukces i motywację do...

  50,00 zł
 • Orgonit mały
  Orgonit mały

  Orgonit mały Zaprogramowany jest na pozbycie się stanów lękowych oraz...

  50,00 zł
 • Orgonit mały
  Orgonit mały

  Orgonit mały Zaprogramowany jest na pewność siebie, na mocne poczucie...

  50,00 zł

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

O nas

Chcę przedstawić nas, rodzinę pozytywnie zakręconą, kierującą się w życiu miłością, radością i wolą szerzenia szczęścia dla dobra całej ludzkości. Ja jestem Piotr Pytlowany, towarzyszy mi żona Ola oraz córki Gabrysia i Ania, a lipcu 2017 dołączył do nas niesamowicie radosny synek- Juliusz. Zajmujemy się studiowaniem i praktykowaniem wszelkiej wiedzy umożliwiającej prowadzenie szczęśliwego życia i jej propagowaniem. Robimy to w harmonii z kosmicznym alfabetem istnienia i naprawdę rozumiemy, że tylko jako rodzina stanowiąca jedność, możemy wyjść z tą wiedzą do społeczeństwa. Podążamy więc z zapałem drogą inspirowania innych do prowadzenia również pozytywnego i wypełnionego radością życia.

Ja od urodzenia posiadam zdolności jasnowidzenia, przenikania między wymiarami oraz, co chyba najważniejsze, odwagę do prowadzenia radykalnego życia, wbrew powszechnym stereotypom i dogmatom. Wewnętrznie zaś napędza mnie chęć pomagania innym ludziom. Jestem szczęśliwy i wypełnia mnie spokój ducha, a największym mym marzeniem jest dzielenie się tym z innymi. Wiem bowiem, że istnieje wiedza i zrozumienie umożliwiające każdemu człowiekowi prowadzenie równie poukładanego i napełnionego sensem życia. Sam zresztą bardzo dobrze opanowałem takie funkcjonowanie. Dlatego właśnie zająłem się tworzeniem orgonitów, dzięki nim bowiem świadomie pomagam innym w ulepszaniu przestrzeni w jakiej żyją. Tak więc spełniam swoje przeznaczenie, bo rozprzestrzeniam taką pozytywną wiedzę.

Moja żona Ola wspiera mnie w tym całym sercem. Dodatkowo sama kocha pomagać innym i ma na to własne sposoby. W zasadzie od urodzenia przejawia zdolności medialne, potrafi odbierać sygnały z „drugiej strony”. Poza tym potrafi intuicyjnie korzystać z kart Tarota, których używa nie do wróżenia, lecz do odbierania duchowych wskazówek dla zainteresowanych. Używa więc kart jako narzędzie ułatwiające jasnowidzenie. To taka subtelna rozmowa z duszą klienta. I zapewniam, oni zawsze dostają to po co przychodzą. Często doznają nawet małego pozytywnego szoku psychicznego zderzając się z prawdą o sobie i swoim życiu. W taki sposób Ola spełnia swoje przeznaczenie i pomaga mi w spełnianiu mego. Razem nakręcamy się i działamy wspólnie. Natchnieniem dla nas jest chęć lepszej przyszłości dla całej ludzkości. A że mamy w domu przedstawicieli tej przyszłości, czyli nasze dzieci, o źródło naszej inspiracji nie trudno. No bo właśnie, naszą największą inspiracją są towarzyszące nam radosne dzieci. Powabna i entuzjastyczna Gabrysia oraz wiecznie uśmiechnięta i przywódcza Ania. One to dopiero potrafią nadać życiu sens. Jeśli można wskazać najbardziej smakowitą sól życia, bez wątpienia są to dzieci. I to jesteśmy cali my, Pytlowani :-)

Rodzina