Orgonit mały KOZIOROŻEC

koz4

Nowy

Orgonit mały- KOZIOROŻEC.


 Idealny do kieszeni lub torebki.

Wibracja energii zawarta w kamieniach

jest optymalną energią która idealnie współgra

z biopolem zodiakalnego Koziorożca.

Orgonit ten również oddziałuje na osoby,

które są spod innych znaków zodiaku lecz

akurat potrzebują właśnie takich wibracji.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

50,00 zł

Więcej informacji

5W jego skład wchodzi miedź, stal, kryształ górski,

obsydian brązowy i kwarc dymny.

Spoiwem jest najwyższej jakości żywica.

Jego waga to 102g, średnica podstawy 4,1cm, wysokość 5,5cm.

Kryształ Górski w orgonitach:

Jest to kamień o najmocniejszym wpływie na człowieka. Ze względu na niepowtarzalne właściwości zwany jest królem kryształów. Posiada mnóstwo zalet wpływających pozytywnie na wszystkie sfery ludzkiego życia. Obecny w każdym orgonicie ze względu na dogłębne oczyszczanie przetwarzanej energii. Usuwa z biopola wszelkie toksyczne naleciałości, fizyczne, mentalne i emocjonalne. Dodatkowo wzbogaca procesową energię miękką, uspakajającą i uzdrawiającą wibracją. Odblokowuje nawet bardzo głęboko tkwiące złogi, jednocześnie regulując i eliminując je. Wzmacnia moc twórczego myślenia i odnajdywania najlepszych rozwiązań dla zaistniałych w życiu sytuacji. Kiedy świadomie korzystamy z tkwiącej w nim mocy, siła odziaływania naszych myśli na otoczenie zwiększa się ogromnie. Dlatego wnosi w życie optymizm, jasność myślenia, zdolność do koncentracji i ułatwia przeżywanie wysokich stanów szczęśliwości. Dodatkowo cechuje go pamięć fizyczna, więc wszystko co się dzieje podczas kontaktu z nim, zostaje zakodowane wewnątrz. Dzięki temu można świadomie zapisywać w nim myśli, słowa, uczucia. W orgonitach wykorzystuje się ten walor jako nośnik intencji i wizualizacji, które docelowo pracują dla dobra użytkownika.

Orgonit z Obsydianem brązowym:

Zapewnia silną aurę ochronną w płaszczyźnie poczucia własnego bezpieczeństwa. Zachęca do uwolnienia się z niezdrowych ograniczeń własnego charakteru. Pomaga bowiem w eliminowaniu szkodliwych i głęboko zakorzenionych, podświadomych programów rodzinnych. Wyzwala więc sytuacje życiowe, które w sposób czasami zaskakujący i dobitny pozwalają na zauważenie takich niepożądanych skłonności. Ograniczenia takie zostały wbudowane w człowieka przez niekorzystne wychowanie i toksyczne sytuacje w domu rodzinnym. Dlatego kiedy zostaną zauważone, można świadomie uwolnić się od nich i rozpocząć nowe i lepsze życie. Dodatkowo podnosi samoocenę i zwiększa bezwarunkową miłość do samego siebie. Dzięki temu człowiek zdecydowanie modyfikuje swoje zachowania i zaczyna dbać o własne prawo do szczęścia. Wzmaga się też umiejętność czerpania radości ze zwykłych przyziemnych zajęć, takich jak spożywanie pokarmów, przebywanie na łonie natury, uprawianie sportu itp. Poleca się osobom świadomym tego, że wyniesione z rodzinnego domu programy są przeszkodą w szczęśliwym życiu.

Orgonit z Kwarcem Dymnym:

Bardzo dobrze pochłania szkodliwe energie płynące z niekontrolowanej emocjonalności. Warto stosować gdy potrzeba zaradzić burzliwym konfliktom. Doskonale oczyszcza atmosferę po kłótniach. Zachęca też do współpracy i redukowania tarć wynikających z różnicy zdań. Dodatkowo pozwala odgradzać się od toksycznych ludzi w sposób zdecydowany i bez poczucia winy. Wspiera zmysł organizacyjny i do pobudza do odważnego działania na własną rękę. Zachęca więc do własnej działalności, która przyniesie korzyści materialne, po to, by nie być uzależnionym od innych osób. Pomaga w zarządzaniu czasem, to co ważne jest uwidocznione, natomiast sprawy błahe pominięte. Dobrze uziemia i zachęca do zrozumienia, że więcej dobra czyni się robiąc dobre, niż kiedy walczy się ze złem.

30 innych towarów w tej samej kategorii: