Orgonit mały WAGA

waga1

Nowy

Orgonit mały- WAGA.

Wibracja energii zawarta w kamieniach jest optymalną energią która

idealnie współgra z biopolem zodiakalnej Wagi.

Orgonit ten również oddziałuje na osoby,

które są spod innych znaków zodiaku

lecz akurat potrzebują właśnie takich wibracji.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

50,00 zł

-10,00 zł

60,00 zł

Więcej informacji

Idealny do kieszeni lub torebki.

Jego zasięg działania to 2-3 metry.

W jego skład wchodzi miedź, stal, kryształ górski,

amazonit i aragonit.

Spoiwem jest najwyższej jakości żywica.

Jego waga to 92g, średnica podstawy 4cm, wysokość 5cm.

Kryształ Górski w orgonitach:

Jest to kamień o najmocniejszym wpływie na człowieka. Ze względu na niepowtarzalne właściwości zwany jest królem kryształów. Posiada mnóstwo zalet wpływających pozytywnie na wszystkie sfery ludzkiego życia. Obecny w każdym orgonicie ze względu na dogłębne oczyszczanie przetwarzanej energii. Usuwa z biopola wszelkie toksyczne naleciałości, fizyczne, mentalne i emocjonalne. Dodatkowo wzbogaca procesową energię miękką, uspakajającą i uzdrawiającą wibracją. Odblokowuje nawet bardzo głęboko tkwiące złogi, jednocześnie regulując i eliminując je. Wzmacnia moc twórczego myślenia i odnajdywania najlepszych rozwiązań dla zaistniałych w życiu sytuacji. Kiedy świadomie korzystamy z tkwiącej w nim mocy, siła odziaływania naszych myśli na otoczenie zwiększa się ogromnie. Dlatego wnosi w życie optymizm, jasność myślenia, zdolność do koncentracji i ułatwia przeżywanie wysokich stanów szczęśliwości. Dodatkowo cechuje go pamięć fizyczna, więc wszystko co się dzieje podczas kontaktu z nim, zostaje zakodowane wewnątrz. Dzięki temu można świadomie zapisywać w nim myśli, słowa, uczucia. W orgonitach wykorzystuje się ten walor jako nośnik intencji i wizualizacji, które docelowo pracują dla dobra użytkownika.

Orgonit z Amazonitem:

Wprowadza wyjątkowo miękką energię w otoczenie. Łagodzi ból fizyczny i emocjonalny, oraz wspomaga gojenie się głęboko tkwiących psychicznych ran. Wspiera proces wychodzenia z depresji. Dodaje pewności siebie i zachęca do optymistycznego działania. Działa równoważąco na wszystkie czakry. Pobudza wymianę energii miedzy sercem i całym ciałem. Zachęca do bycia tolerancyjnym, tak ważną sprawę we wszelkich relacjach z innymi ludźmi. Dzięki temu eliminuje chęć rywalizacji, robiąc miejsce na poważną i twórczą współpracę. Inspiruje do otwierania serca, do zaglądania w swoje najskrytsze plany i marzenia, jednocześnie ułatwiając ich realizację. Ingeruje w najgłębsze złogi emocjonalne, potrafi wytworzyć zaskakujące sytuacje w codziennym życiu, dzięki którym człowiek ma szanse zauważyć swoje błędy i źródła problemów. Bardzo dobrze oddziałuje na sprawy intymne, pobudza libido i zachęca do czerpania radości z tych często odrzucanych, a całkowicie naturalnych potrzeb. Uspokaja i łagodzi nadmierną wybuchowość. Łączy użytkownika z esencjami ziemi, ułatwiając powrót do życia zgodnego z własną naturą.

Orgonit z Aragonitem:

Działa kojąco na dezorientację i spowodowane tym rozbite samopoczucie. Pobudza zmysły, pozwala na głębsze odbieranie bodźców z nich płynących. Zachęca do czerpania radości z ciała, jednocześnie sprawiając, że człowiek dobrze się w nim czuje. Uczy cierpliwości i spokojnego przeciwdziałania stresowi. Harmonizuje osoby biorące na swoje barki zbyt dużo obowiązków na raz. Dobrze neutralizuje cieki wodne i wszelkie szkodliwe promieniowanie pochodzące z ziemi. Doskonale równoważy energie we wszystkich sferach. To oznacza, że działa dobrze na zdrowie fizyczne, kojąco na nadwrażliwość emocjonalną, oraz stymulująco na sferę mentalną i podświadomą. Łączy człowieka z głęboko ukrytymi pokładami ziemskiej energii, dzięki czemu człowiek zdecydowanie może wprowadzać w otoczenie swoje postanowienia. Szczególnie wtedy, gdy jego działanie spotyka się z osobami energetycznie osłabionymi. Dzięki temu wprowadza między bliskich inspiracje wiodące do bardziej intensywnego życia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych towarów w tej samej kategorii: