Orgonit mały- Byk

byk1

Nowy

Orgonit mały- BYK.

Wibracja energii zawarta w kamieniach

jest optymalną energią która idealnie współgra

biopolem zodiakalnego Byka.

Orgonit ten również oddziałuje na osoby,

które są spod innych znaków zodiaku

lecz akurat potrzebują właśnie takich wibracji.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

60,00 zł

Więcej informacji

Idealny do kieszeni lub torebki.

Jego zasięg działania to 2-3 metry.

W jego skład wchodzi miedź, stal, kryształ górski,

cytryn i dolomit.

Spoiwem jest najwyższej jakości żywica.

Jego waga to 76g, średnica podstawy 4,3cm, wysokość 2,4cm.

Kryształ Górski w orgonitach:

Jest to kamień o najmocniejszym wpływie na człowieka. Ze względu na niepowtarzalne właściwości zwany jest królem kryształów. Posiada mnóstwo zalet wpływających pozytywnie na wszystkie sfery ludzkiego życia. Obecny w każdym orgonicie ze względu na dogłębne oczyszczanie przetwarzanej energii. Usuwa z biopola wszelkie toksyczne naleciałości, fizyczne, mentalne i emocjonalne. Dodatkowo wzbogaca procesową energię miękką, uspakajającą i uzdrawiającą wibracją. Odblokowuje nawet bardzo głęboko tkwiące złogi, jednocześnie regulując i eliminując je. Wzmacnia moc twórczego myślenia i odnajdywania najlepszych rozwiązań dla zaistniałych w życiu sytuacji. Kiedy świadomie korzystamy z tkwiącej w nim mocy, siła odziaływania naszych myśli na otoczenie zwiększa się ogromnie. Dlatego wnosi w życie optymizm, jasność myślenia, zdolność do koncentracji i ułatwia przeżywanie wysokich stanów szczęśliwości. Dodatkowo cechuje go pamięć fizyczna, więc wszystko co się dzieje podczas kontaktu z nim, zostaje zakodowane wewnątrz. Dzięki temu można świadomie zapisywać w nim myśli, słowa, uczucia. W orgonitach wykorzystuje się ten walor jako nośnik intencji i wizualizacji, które docelowo pracują dla dobra użytkownika.

Orgonit z Cytrynem:

Najmocniej pobudza sferę bogactwa, obfitości, dostatku. Rozwija umiejętność czerpania radości z dobrobytu. Człowiek po przez zrozumienie powagi własnych wyborów, zaczyna wybierać tylko to co przynosi mu szczęście i fortunę. Zostaje więc wzmocniona wolna wola i odwaga w podejmowaniu słusznych decyzji. Dodatkowo działa bardzo głęboko oczyszczająco na wszelkie przewlekłe niekorzystne odziaływania środowiskowe. Pozwala dostrzec te niekorzystne wpływy, odciąć się od nich i dzięki temu całkowicie odmienić los. Eliminuje próżność, lenistwo, pychę, nieposkromioną upartość. Zachęca bowiem do działania, do twórczej pracy, do spontaniczności i podążania za swoją intuicją. Bardzo dobrze wspomaga proces przyswajania energii z pożywienia. Działa więc kojąco na wszelkie problemy trawienne, jednocześnie równoważy obieg pracy w organizmie. Przynosi człowiekowi dodatkową energię życiową, dzięki której z łatwością radzi sobie z przyziemnymi sprawami i ma jeszcze nadprogramowe zapasy na zaspokajanie intymnych, często całkowicie zaniedbywanych pragnień.

Orgonit z Dolomitem:

Wprowadza w otoczenie łagodną, uspokajającą, harmonizującą energię. Łagodzi stres i oczyszcza aurę, umożliwiając doprowadzenie jej do naturalnej równowagi i utrzymywanie jej w tym korzystnym stanie. Dzięki temu robi się spokojna przestrzeń wokół człowieka, domowa atmosfera ciszy, miejsce na pracę, zarówno dla siebie, jak i dla najbliższych. Łagodzi też gwałtowne uczucia, jak strach, zazdrość, żądza, gniew. Pozwala na podążanie własną drogą, bez względu na przeciwności i potknięcia. Dodaje pewności, że ciężką pracą i sumiennym postępowaniem można osiągnąć wszystko, a to co nas ogranicza, to jedynie zbyt mała wiara we własne siły. Dodatkowo pochłania nieprzyjazne energie, płynące od innych ludzi. Zachęca do radowania się każdą chwilą w życiu. Zauważania, że życie jest samo w sobie cudem i przez to może stale zachwycać swoim pięknem i niepowtarzalnością.  

30 innych towarów w tej samej kategorii: