Orgonit mały

mały40

Nowy

Orgonit mały

Zaprogramowany jest na wdzięczność i

umiejętność doceniania tego co się ma,

na bogactwo, oraz szczęście i radość.

W jego skład wchodzi miedź, stal, kryształ górski, 

dolomit, cytryn i kwiat życia.

Spoiwem jest najlepszej jakości żywica.

Jego waga to 67g, średnica podstawy to 4,4cm, wysokość to 2,5cm.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

50,00 zł

Więcej informacji

Idealny do kieszeni lub torebki.

Jego zasięg działania to 2-3 metry.

Kryształ Górski w orgonitach:

Jest to kamień o najmocniejszym wpływie na człowieka. Ze względu na niepowtarzalne właściwości zwany jest królem kryształów. Posiada mnóstwo zalet wpływających pozytywnie na wszystkie sfery ludzkiego życia. Obecny w każdym orgonicie ze względu na dogłębne oczyszczanie przetwarzanej energii. Usuwa z biopola wszelkie toksyczne naleciałości, fizyczne, mentalne i emocjonalne. Dodatkowo wzbogaca procesową energię miękką, uspakajającą i uzdrawiającą wibracją. Odblokowuje nawet bardzo głęboko tkwiące złogi, jednocześnie regulując i eliminując je. Wzmacnia moc twórczego myślenia i odnajdywania najlepszych rozwiązań dla zaistniałych w życiu sytuacji. Kiedy świadomie korzystamy z tkwiącej w nim mocy, siła odziaływania naszych myśli na otoczenie zwiększa się ogromnie. Dlatego wnosi w życie optymizm, jasność myślenia, zdolność do koncentracji i ułatwia przeżywanie wysokich stanów szczęśliwości. Dodatkowo cechuje go pamięć fizyczna, więc wszystko co się dzieje podczas kontaktu z nim, zostaje zakodowane wewnątrz. Dzięki temu można świadomie zapisywać w nim myśli, słowa, uczucia. W orgonitach wykorzystuje się ten walor jako nośnik intencji i wizualizacji, które docelowo pracują dla dobra użytkownika.

Orgonit z Dolomitem:
Wprowadza w otoczenie łagodną, uspokajającą, harmonizującą energię. Łagodzi stres i oczyszcza aurę, umożliwiając doprowadzenie jej do naturalnej równowagi i utrzymywanie jej w tym korzystnym stanie. Dzięki temu robi się spokojna przestrzeń wokół człowieka, domowa atmosfera ciszy, miejsce na pracę, zarówno dla siebie, jak i dla najbliższych. Łagodzi też gwałtowne uczucia, jak strach, zazdrość, żądza, gniew. Pozwala na podążanie własną drogą, bez względu na przeciwności i potknięcia. Dodaje pewności, że ciężką pracą i sumiennym postępowaniem można osiągnąć wszystko, a to co nas ogranicza, to jedynie zbyt mała wiara we własne siły. Dodatkowo pochłania nieprzyjazne energie, płynące od innych ludzi. Zachęca do radowania się każdą chwilą w życiu. Zauważania, że życie jest samo w sobie cudem i przez to może stale zachwycać swoim pięknem i niepowtarzalnością.

Orgonit z Cytrynem:
Najmocniej pobudza sferę bogactwa, obfitości, dostatku. Rozwija umiejętność czerpania radości z dobrobytu. Człowiek po przez zrozumienie powagi własnych wyborów, zaczyna wybierać tylko to co przynosi mu szczęście i fortunę. Zostaje więc wzmocniona wolna wola i odwaga w podejmowaniu słusznych decyzji. Dodatkowo działa bardzo głęboko oczyszczająco na wszelkie przewlekłe niekorzystne odziaływania środowiskowe. Pozwala dostrzec te niekorzystne wpływy, odciąć się od nich i dzięki temu całkowicie odmienić los. Eliminuje próżność, lenistwo, pychę, nieposkromioną upartość. Zachęca bowiem do działania, do twórczej pracy, do spontaniczności i podążania za swoją intuicją. Bardzo dobrze wspomaga proces przyswajania energii z pożywienia. Działa więc kojąco na wszelkie problemy trawienne, jednocześnie równoważy obieg pracy w organizmie. Przynosi człowiekowi dodatkową energię życiową, dzięki której z łatwością radzi sobie z przyziemnymi sprawami i ma jeszcze nadprogramowe zapasy na zaspokajanie intymnych, często całkowicie zaniedbywanych pragnień.

Symbol Kwiat Życia:
Jest to jeden z najsilniejszych symboli energetycznych. Znany i używany w prastarych cywilizacjach. Obecnie ludzkość na nowo poznaje jego potężną moc. Bardzo ceniony przez ludzi zajmujących się wszelką pozytywną wiedzą, medycyną niekonwencjonalną, czyli ogólnie pracą na rzecz budowania lepszej przyszłości. Przyciąga kosmiczną energię, harmonizuje i równoważy aurę, witalizuje organizm, pobudza umysł, sprzyja rozwojowi świadomości. Ma bardzo dobry wpływ na tworzenie pozytywnego klimatu sprzyjającemu zdrowotności, sprawności intelektualnej i przebywaniu w najbardziej wzniosłych uczuciach, jak miłość, pokój, harmonia itp..

30 innych towarów w tej samej kategorii: