Orgonit mini

mini4

Nowy

Orgonit mini.

Idealny do kieszeni lub torebki.

Zaprogramowany na spokój, opanowanie emocji,

na relaks i odprężenie, oraz na powodzenie w interesach.

W jego skład wchodzi miedź, stal, kryształ górski,

dolomit i kalcyt.

Jego waga to 51g, średnica podstawy to 3,7cm, wysokość to 3,5cm.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

30,00 zł

Więcej informacji

Kryształ Górski w orgonitach:

Jest to kamień o najmocniejszym wpływie na człowieka. Ze względu na niepowtarzalne właściwości zwany jest królem kamieni. Posiada mnóstwo zalet wpływających pozytywnie na wszystkie sfery ludzkiego życia. Obecny w każdym orgonicie ze względu na dogłębne oczyszczanie przetwarzanej energii. Usuwa z biopola wszelkie toksyczne naleciałości, fizyczne, mentalne i emocjonalne. Dodatkowo wzbogaca procesową energię miękką, uspakajającą i uzdrawiającą wibracją. Odblokowuje nawet bardzo głęboko tkwiące złogi, jednocześnie regulując i eliminując je. Wzmacnia moc twórczego myślenia i odnajdywania najlepszych rozwiązań dla zaistniałych w życiu sytuacji. Kiedy świadomie korzystamy z tkwiącej w nim mocy, siła oddziaływania naszych myśli na otoczenie zwiększa się ogromnie. Dlatego wnosi w życie optymizm, jasność myślenia, zdolność do koncentracji i ułatwia przeżywanie wysokich stanów szczęśliwości. Dodatkowo cechuje go pamięć fizyczna, więc wszystko co się dzieje podczas kontaktu z nim, zostaje zakodowane wewnątrz. Dzięki temu można świadomie zapisywać w nim myśli, słowa, uczucia. W orgonitach wykorzystuje się ten walor jako nośnik intencji i wizualizacji, które docelowo pracują dla dobra użytkownika.

Orgonit z Dolomitem:

Wprowadza w otoczenie łagodną, uspokajającą, harmonizującą energię. Łagodzi stres i oczyszcza aurę, umożliwiając doprowadzenie jej do naturalnej równowagi i utrzymywanie jej w tym korzystnym stanie. Dzięki temu robi się spokojna przestrzeń wokół człowieka, domowa atmosfera ciszy, miejsce na pracę, zarówno dla siebie, jak i dla najbliższych. Łagodzi też gwałtowne uczucia, jak strach, zazdrość, żądza, gniew. Pozwala na podążanie własną drogą, bez względu na przeciwności i potknięcia. Dodaje pewności, że ciężką pracą i sumiennym postępowaniem można osiągnąć wszystko, a to co nas ogranicza, to jedynie zbyt mała wiara we własne siły. Dodatkowo pochłania nieprzyjazne energie, płynące od innych ludzi. Zachęca do radowania się każdą chwilą w życiu. Zauważania, że życie jest samo w sobie cudem i przez to może stale zachwycać swoim pięknem i niepowtarzalnością.

Orgonit z Kalcytem:

Bardzo głęboko oczyszcza i równoważy czakry. Łagodzi aurę i pompuje w człowieka kosmiczną energię życiową. Pobudza do logicznego i racjonalnego myślenia, oraz opanowanego, cierpliwego postępowania opartego na sprawiedliwych sądach. Pozwala uleczyć stare rany emocjonalne, nawet te najbardziej zakorzenione. Zwiększa możliwość pokonywania stresujących sytuacji oraz zachęca do przeciwdziałania nudzie. Dodaje takiego rodzaju energii, jaki akurat jest potrzebny człowiekowi. Pobudza do akcji, spontaniczności, do brania spraw we własne ręce. Dobrze sprawdza się przy procesie uczenia się do egzaminów, klasówek, sesji. Stymuluje energetykę i dlatego umożliwia maksymalne zwiększenie wysiłku. Dodatkowo zwiększa poczucie pewności siebie, więc nie ma takiego zadania, któremu nie da się podołać.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych towarów w tej samej kategorii: