Warsztaty pod tytułem „Poznaj Siebie i Odkryj w Swym Wnętrzu Klucz do Szczęśliwego Życia”.

     Na zajęciach zajmiemy się wieloma aspektami świadomego życia. Wprowadzeniem będzie ogólne omówienie wiedzy służącej nabywaniu umiejętności kreowania pozytywnej osobistej przestrzeni. Zaprezentuję wiele metod dzięki którym każdy z dość dużą łatwością będzie mógł odczytać swoją „mapę życia”. To z pewnością pomoże uczestnikowi w stworzeniu niepowtarzalnego, osobistego klucza, do prowadzenia zdrowego, spokojnego i poukładanego życia, oraz odnalezienia w sobie prawdziwej mocy życia, pomagającej na ścieżce duchowego rozwoju.

     Na początek spojrzymy głębiej w system energetyczny człowieka - zwany powszechnie czakrami. Poprzez korzystanie z mej umiejętności widzenia aury - każdy uzyska wskazówki co do stanu swojej energetyki. Zrobię bowiem dla każdego - wedle życzenia - wgląd w jego aurę. Dzięki temu pozyskamy podpowiedzi co do tego, nad czym trzeba popracować: gdzie energii jest za mało, za dużo, gdzie są dziury i niedobory, a gdzie jest jej nadmiar, bo to wszystko może powodować dysharmonię w zdrowiu i to zarówno fizycznym jak i psychicznym. Ogólnie każdy uzyska w ten sposób wgląd w swoją subtelną  energetykę. To doświadczenie ułatwi budowanie w niej upragnionej harmonii - jako wstępu do świadomego i ustabilizowanego życia.  Opowiem też szczegółowo jak ogólna wiedza o czakrach ułatwia codzienne życie.

    Następnie omówimy kwestie związane z bardziej fizycznymi - namacalnymi sposobami pozyskiwania swojego niepowtarzalnego wzorca życiowego. Spojrzymy w astrologię, numerologię oraz chirologię (czytanie z ręki). Opowiem o stronie teoretycznej tych niesamowicie pomocnych metod, ale również zajmiemy się ich stroną praktyczną - gdyż każdy - z niewielką moją pomocą, będzie w stanie użyć tych wspaniałych nauk dla siebie... i nie tylko. Zaprezentuję też bardzo ciekawy model „numerologii wewnętrznej” - rewelacyjnego sposobu na określanie swojej indywidualnej drogi życiowej.

   W następnej kolejności opowiem o królestwie Minerałów i Orgonitach. O tym jak można, używając ich na co dzień, poprawiać swoją życiową przestrzeń. Świat minerałów jest dla nas wsparciem ze strony nieskończenie bogatej, różnorodnej i pięknej energii życiowej. Wprowadzanie tej energii to świadome korzystanie z wyjątkowo korzystnych częstotliwości. Minerały i Orgonity wnoszą bowiem do życia wysokie wibracje, których obecność wzmacnia w nas pozytywną i harmonizującą energię - warto więc z niej po prostu korzystać.

   Dodatkowo pokażę łatwe sposoby nauczenia się medytacji. Opowiem, co dzięki temu uzyskujemy w codziennym życiu, ale też jak to wpływa na człowieka w większym wymiarze czasu. Medytacja, językiem zachodnioeuropejskim zwana Autohipnozą, jest umiejętnością wręcz magiczną, bo umożliwia dostrajanie się do częstotliwości źródła - niewyczerpalnej energii życiowej. Mówiąc dosłownie- umożliwia łączenie się z „Umysłem Boga”. Podam zatem praktyczne zalecenia jak uruchomić w sobie tą umiejętność. Zrobimy wspólnie kilka uniwersalnych medytacji, aby każdy z uczestników mógł w sposób namacalny poczuć w sobie MOC!

   

 Zapraszam entuzjastów pozytywnego życia na zajęcia ze mną!

Każdego chętnego zabiorę w podróż, która kończy się odkryciem sekretu spełnionego życia. Podzielę się szeroką wiedzą, i to zarówno teoretyczną jak i praktyczną, o tym- jak i gdzie szukać. Wiedza ta bowiem sprawdza się z matematyczną precyzją i każdego zaprowadzi do upragnionego celu. Naprawdę - sumienne jej zastosowanie gwarantuje sukces! Sukces zwany po prostu - Szczęśliwym Życiem!

   Jeśli chodzi o techniczną stronę warsztatów: Planowany czas to 10 godzin rozłożonych na dwa dni - sobotę i niedzielę. Nie organizuję noclegów i wyżywienia - to trzeba zrobić we własnym zakresie. Grupa maksymalnie 15 osobowa. Koszty uczestnictwa to 470 zł. Każdy otrzyma na zajęciach osobisty Orgonit - wcześniej przygotowany przeze mnie pod datę urodzenia.  Zapisy na esteros@orgonit.pl, oraz telefonicznie 662-262-119. Informacje o terminach i miejscach zajęć będą uzupełniane na bieżąco.

                                                       Piotr Esteros Pytlowany

Spotkanie odbędzie się: 18-19 Maja, Legnica(59-220).  Lista zamknięta. 

Miejsce: Centrum Edukacyjne "Atut" ul. Oś. Kartuska 2/Galaktyczna 14

Godziny zajęć: Sobota 11.00-14.00, przerwa obiadowa 2,5 g, 16.30- 19.30. Niedziela 10.00- 14.00

Komentarze po warsztatach:

   "Razem z moim partnerem mieliśmy okazję uczestniczyć w Piotra warsztatach w kwietniu 2019. Muszę zaznaczyć, że wiele wykładów innych mieliśmy okazję wysłuchać już wcześniej a tego byliśmy wyjątkowo ciekawi i to również ze względu na to, że orgonity które posiadamy działają i zmieniają nasze życie na lepsze. Chęć odkrywania była na tyle silna, że wylądowaliśmy w Legnicy. Warsztaty bardzo wartościowe, ogrom wiedzy, luźna atmosfera a zarazem pełna różnych emocji w zależności od przedstawianego tematu. Bardzo dużo tematów, pytań i odpowiedzi, i myślę, że dwa dni to za mało aby taka wiedzę dźwigać, choć nam to się udało. Dużo przemyśleń po warsztatach, które pozwoliły nam zupełnie inaczej postrzegać rzeczywistość, zatopić się w zrozumieniu i akceptacji niektórych zachowań. Dla nas był to czas kolejnych doświadczeń które stanowią ogromną wartość w naszym życiu. Dziękujemy Piotr za możliwość korzystania z twojego doświadczenia, umiejętności i wiedzy. Gorąco zachęcam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z warsztatów, które odmienią wasze życie. Pozdrawiamy Ewa i Maciej "

"Witajcie kochani. Dziękuję Piotrowi, że właśnie w taki luźny i otwarty sposób poprowadził warsztaty - radośnie i spontanicznie. Cieszę się, że mogłam poznać tak wibrującą Istotę, przy której czułam się bardzo swobodnie i pomimo iż tematy są mi znane, czułam się rewelacyjnie i chętnie spędziłam te dwa dni na Byciu. Upewnił mnie, co do moich odczuć. Pogłębił moją pracę nad miłością, radością, harmonią, czyli tymi cechami, które sam Piotr przejawia na co dzień a które w dzisiejszej dobie są w moim odczuciu bardzo, ale to bardzo rzadkie a istotne. Pokazał w pewnych metodach(mam na myśli astrologie, numerologie itp), gdzie występują ograniczenia, ramy, które nam uniemożliwiają osiągnięcia pełni szczęścia, a do których część z nas jest przyzwyczajona a nawet niezauważalnie przyjmowaliśmy to za miarę właściwego myślenia. Teraz o wiele łatwiej jest pracować nad niwelowaniem tworzenia dualizmu- nad którym mało się kto zastanawia i go rozumie, pomimo iż dużo się o tym mówi w obecnym czasie. Miło zaskoczyła mnie różnorodność uczestników- od wieku, różnych doznań energetycznych w swoim życiu, dopiero co zaczynających istnienie w świadomości, poprzez już istnienie świadome...I mimo to, każdy czuł się swobodnie, śmiało wyrażał swoje zdanie, odczucia. Każdy upewnił się i otworzył na dalszy rozwój w swoim optymalnie wybranym kierunku. Polecam warsztaty Piotra dla otwartych osób. Osób, które pragną koncentrować się na byciu i współpracy z Istotami białego światła, bo Źródło i tak jest jedno, lecz to my decydujemy czy chcemy pracować nad miłością harmonią, radością, spokojem wewnętrznym- o czym Piotr nam mówił, czy nad niższymi wibracjami jak złość, zazdrość, smutek, walka o przetrwanie - wówczas na pewno taka osoba znajdzie gdzieś odpowiednie wskazówki, ale nie u Piotra" Klaudia.

"Dziękuję Piotrze za przeprowadzone przez Ciebie warsztaty, za klimat do którego Nas przeniosłeś. O takich warsztatach myślałam od momentu pokochania orgonitów. Orgonity podniosły moje wibracje- Warsztaty rozszerzyły umysł. Moja świadomość wzrasta, życie jest piękne! Energia wszystkich orgonitów w pomieszczeniu zrobiła duże WOW.
Perfekcyjnie zdiagnozowana aura. Wszystko zgadzało się z moim odczuciem. Uświadomiło mi bardziej, żeby słuchać wewnętrznego JA. Pielęgnujmy swoje czakry!
Interesowało mnie również bardzo czytanie z ręki (po raz pierwszy)- wszystkiego naprawdę można się dowiedzieć! Z chęcią rozwinę się w tym temacie dalej. Medytacja wprowadziła NAS w błogi stan radości. Uczucie dobra, miłości w medytacji rozszerzyło umysł. U mnie rozpoczęła się transformacja w kontekście zmian myślowych wiary w jakiej zostałam wychowana." Aga

   "Witaj Piotrze, trochę to trwało bym zebrała się do napisania słów podziękowania i wdzięczności za te piękne warsztaty bo bardzo chciałam się podzielić swoimi spostrzeżeniami, powiedzieć innym, że warto szukać swojej drogi.
A działo się  tam dużo:
  • praca nad harmonią i miłością bez której świat jest niepełny
  • odczytywanie aury  - niesamowite przeżycie dla mnie
  • medytacje które przenosiły mnie  w głąb siebie
  • energia Orgonitów która nam towarzyszyła
  • wykład o czakrach, astrologii, numerologii
  • rozmowy o dualizmie 
Wszystko to uświadomiło mi ,że znalazłam się we właściwym miejscu i właściwy człowiek dzieli się swą wiedzą i przekazuje ją z miłością.
Dziękuję Ci za entuzjazm z którym prowadziłeś warsztaty, za energię jaka panowała wśród nas.
Ty Piotrze uświadomiłeś mi, że życie w szczęściu i miłości zależy ode mnie i taką drogą chcę iść.
Kłaniam się nisko

Ula  z Krakowa"