Warsztaty pod tytułem „Poznaj Siebie i Odkryj w Swym Wnętrzu Klucz do Szczęśliwego Życia”.

     Na zajęciach zajmiemy się wieloma aspektami świadomego życia. Wprowadzeniem będzie ogólne omówienie wiedzy służącej nabywaniu umiejętności kreowania pozytywnej osobistej przestrzeni. Zaprezentuję wiele metod dzięki którym każdy z dość dużą łatwością będzie mógł odczytać swoją „mapę życia”. To z pewnością pomoże uczestnikowi w stworzeniu niepowtarzalnego, osobistego klucza, do prowadzenia zdrowego, spokojnego i poukładanego życia, oraz odnalezienia w sobie prawdziwej mocy życia, pomagającej na ścieżce duchowego rozwoju.

     Na początek spojrzymy głębiej w system energetyczny człowieka - zwany powszechnie czakrami. Poprzez korzystanie z mej umiejętności widzenia aury - każdy uzyska wskazówki co do stanu swojej energetyki. Zrobię bowiem dla każdego - wedle życzenia - wgląd w jego aurę. Dzięki temu pozyskamy podpowiedzi co do tego, nad czym trzeba popracować: gdzie energii jest za mało, za dużo, gdzie są dziury i niedobory, a gdzie jest jej nadmiar, bo to wszystko może powodować dysharmonię w zdrowiu i to zarówno fizycznym jak i psychicznym. Ogólnie każdy uzyska w ten sposób wgląd w swoją subtelną  energetykę. To doświadczenie ułatwi budowanie w niej upragnionej harmonii - jako wstępu do świadomego i ustabilizowanego życia.  Opowiem też szczegółowo jak ogólna wiedza o czakrach ułatwia codzienne życie.

    Następnie omówimy kwestie związane z bardziej fizycznymi - namacalnymi sposobami pozyskiwania swojego niepowtarzalnego wzorca życiowego. Spojrzymy w astrologię, numerologię oraz chirologię (czytanie z ręki). Opowiem o stronie teoretycznej tych niesamowicie pomocnych metod, ale również zajmiemy się ich stroną praktyczną - gdyż każdy - z niewielką moją pomocą, będzie w stanie użyć tych wspaniałych nauk dla siebie... i nie tylko. Zaprezentuję też bardzo ciekawy model „numerologii wewnętrznej” - rewelacyjnego sposobu na określanie swojej indywidualnej drogi życiowej.

   W następnej kolejności opowiem o królestwie Minerałów i Orgonitach. O tym jak można, używając ich na co dzień, poprawiać swoją życiową przestrzeń. Świat minerałów jest dla nas wsparciem ze strony nieskończenie bogatej, różnorodnej i pięknej energii życiowej. Wprowadzanie tej energii to świadome korzystanie z wyjątkowo korzystnych częstotliwości. Minerały i Orgonity wnoszą bowiem do życia wysokie wibracje, których obecność wzmacnia w nas pozytywną i harmonizującą energię - warto więc z niej po prostu korzystać.

   Dodatkowo pokażę łatwe sposoby nauczenia się medytacji. Opowiem co dzięki temu uzyskujemy w codziennym życiu, ale też jak to wpływa na człowieka w większym wymiarze czasu. Medytacja, językiem zachodnioeuropejskim zwana Autohipnozą, jest umiejętnością wręcz magiczną, bo umożliwia dostrajanie się do częstotliwości źródła - niewyczerpalnej energii życiowej. Mówiąc dosłownie- umożliwia łączenie się z „Umysłem Boga”. Podam zatem praktyczne zalecenia jak uruchomić w sobie tą umiejętność.

   

 Zapraszam entuzjastów pozytywnego życia na zajęcia ze mną!

Każdego chętnego zabiorę w podróż, która kończy się odkryciem sekretu spełnionego życia. Podzielę się szeroką wiedzą, i to zarówno teoretyczną jak i praktyczną, o tym- jak i gdzie szukać. Wiedza ta bowiem sprawdza się z matematyczną precyzją i każdego zaprowadzi do upragnionego celu. Naprawdę - sumienne jej zastosowanie gwarantuje sukces! Sukces zwany po prostu - Szczęśliwym Życiem!

   Jeśli chodzi o techniczną stronę warsztatów: Planowany czas to 10 godzin rozłożonych na dwa dni - sobotę i niedzielę. Nie organizuję noclegów i wyżywienia - to trzeba zrobić we własnym zakresie. Grupa maksymalnie 15 osobowa. Koszty uczestnictwa to 470 zł. Każdy otrzyma na zajęciach osobisty Orgonit - wcześniej przygotowany przeze mnie pod datę urodzenia.  Zapisy na esteros@orgonit.pl, oraz telefonicznie 662-262-119. Informacje o terminach i miejscach zajęć będą uzupełniane na bieżąco.

                                                       Piotr Esteros Pytlowany

Planowany termin spotkania: 6-7 Kwietnia, Legnica.