ORGONITY urządzenia jutra:

Zobacz jak ustawić piramidę

Orgonity w najprostszym ujęciu, są urządzeniami zmieniającymi wibracje życiowej energii z negatywnej w pozytywną. Oznacza to, że mają dobroczynny wpływ na wszelkie procesy życiowe. Uzdrawiają, harmonizują, chronią, witalizują, eliminują smog elektromagnetyczny. Aby jednak dokładnie poznać proces o jakim mowa, trzeba rozwinąć pojęcie energii Orgonu, na którą oddziałują te urządzenia.

Ta wszechobecna energia życiowa jest w różnych kulturach rozmaicie nazywana. W Indiach określana jest jako Prana, w Chinach jako Chi, a w naszej, zachodniej cywilizacji jako Eter lub Orgon. Ta druga nazwa bierze swój początek od prac Wilhelma Reicha, który całe życie poświęcił badaniu tej zagadkowej energii. Odkrył on w zasadzie te same prawdy, jakie na przestrzeni wieków były opisywane w podobny sposób. Wedle tych odkryć Energia Orgonalna jest rodzajem subtelnych drgań, które współtowarzyszą wszelkim przejawom życia w Kosmosie. Występuje w powietrzu, pożywieniu, promieniach słonecznych oraz towarzyszy myślom, emocjom, uczuciom. Jej tajemniczość wynika głównie z tego, że jest dla nas niewidoczna. Reich całościowo określił te wibracje, jako Kosmiczną Energię Życiową, czyli Orgon.

Nowoczesna fizyka odsłania przed nami coraz więcej sekretów związanych z tymi zjawiskami. W ostatnich latach odkryto, że wszystko co nas otacza, to w istocie różnego rodzaju fale. Ponadto zakres jaki postrzegamy jest ograniczony niedoskonałością naszych zmysłów. Przykładowo pszczoły, w przeciwieństwie do nas, widzą światło ultrafioletowe, a psy słyszą ultradźwięki. W przyrodzie występuje więcej takich zjawisk, które potwierdzają, że w poznawaniu otaczającego nas świata nie należy ograniczać się tylko do zmysłów. Na szczęście unowocześnienie aparatury badawczo-pomiarowej umożliwia nam obecnie głębsze poznanie tajemnic życia. Właśnie zostały odkryte fale grawitacyjne, których istnienia wcześniej tylko się domyślano. Mamy więc możliwość głębszego przeniknięcia sensu Energii Orgonu, której dotykalne spektrum znajduje się właśnie w sferze dla nas niewidocznej. Ostatnimi laty nasza cywilizacja zaczęła w końcu empirycznie potwierdzać znaczenie tej potężnej energii. Poznaliśmy ponadto jej wielopoziomowy wpływ na jakość ludzkiego życia. Współtworzy bowiem jednocześnie naszą sferę fizyczną, emocjonalną oraz intelektualną. Energia ta towarzyszy człowiekowi w każdym aspekcie życia, a jej rodzaj, czyli wibracja i potencjał, ma kapitalne znaczenie dla jego jakości. Warto wiedzieć, że przybiera potencjał zależący od warunków w jakich się tworzy. Kiedy okoliczności towarzyszące człowiekowi są sprzyjające, Orgon jest pozytywny, kiedy zaś warunki są toksyczne – negatywny. Negatywny potencjał Orgonu jest źródłem wszelkich chorób i cierpień ludzkich. Generowany jest przez niezdrowy tryb życia (zła dieta, brak ruchu, nałogi, zatrute miejskie powietrze), złe emocje (stres, żal, smutek, strach, złość), smog elektromagnetyczny (sieci komórkowe, sprzęty AGD, nadajniki Wi-Fi, telewizory). Takie zabarwienie tej życiowej energii stoi na drodze do szczęśliwego i zdrowego życia.  

W świetle tej wiedzy, aby świadomie wpływać na rodzaj otaczających nas fal i chronić się przed negatywnym Orgonem, na początku XXI wieku zostało wynalezione urządzenie, które od nazwy tej energii zyskało miano ORGONITU. Jego przeznaczeniem jest zmiana negatywnej energii w pozytywną. Działa na otaczające nas warunki życia w taki sposób, by wszelkie toksyczne wibracje były przekształcane na wartości pozytywne, by zdrowie, szczęście, radość, miłość, spokój, bogactwo, zastępowały swoje przeciwieństwa. Zatem Orgonity podnoszą poziom energii zdrowia, harmonizują oraz witalizują organizm, wspierają pozytywny nastrój emocjonalny, poprawiają jakość snu i pobudzają intelektualnie. Ich działanie zostało dowiedzione przez badania nowoczesnymi urządzeniami pomiarowym oraz doświadczenia osób zadowolonych z ich użytkowania. Nie są to więc talizmany, których skuteczność zależy od wiary, ale specjalistycznie budowane urządzenia, o ściśle określonym przeznaczeniu.

Jak i dlaczego działają:

Orgonity przetwarzają w swoim wnętrzu energię, i aby ten proces był skuteczny muszą być wykonane w odpowiedni sposób. Trzeba przestrzegać pewnych ścisłych założeń technologicznych. W ich skład powinna wejść stal, kryształ górski (kwarc) oraz metal zawierający w sobie miedź rodzimą. Dodatkowo stosuje się minerały, czyli wszelkie kamienie szlachetne i półszlachetne. Każdy ze składników ma ściśle określone zadanie. Stal to głównie żelazo, które nadaje właściwości magnetyczne, co umożliwia zasysanie energii z otoczenia. Ta następnie jest przetwarzana w jego wnętrzu przez wymieszany ze stalą kwarc. To minerał o najmocniejszym działaniu oczyszczającym negatywnie zabarwioną energię. Podczas procesu zostają więc usuwane z pól energii szkodzące zdrowiu złogi elektromagnetyczne oraz negatywnie wibrujące psychiczne pozostałości. Trzeba podkreślić, że kwarc posiada pamięć fizyczną, więc przetworzona energia przybierze wibrację zakodowanych w nim informacji. Dlatego podczas tworzenia orgonitu stan mentalny twórcy (emocje, myśli, uczucia) zostaje zapamiętany we wnętrzu urządzenia. Najlepiej więc by wykonała go osoba dojrzała, świadoma, szczęśliwa, a także duchowo rozwinięta. Bowiem im bardziej kwarc naładowany jest pozytywną informacją, tym lepiej dla użytkownika. Kolejny niezbędny składnik to miedź rodzima, lub stop metalu z jej udziałem. Nie koroduje, dobrze przewodzi, a co najważniejsze posiada pozytywnie wpływający na człowieka potencjał elektromagnetyczny. Od wieków wiadomo, że miedź ma dobroczynny wpływ na zdrowie. Wykorzystanie tej właściwości wpływa korzystnie na jakość emitowanej przez orgonit energii. Ostatnim składnikiem są minerały. Ich zadanie to ukierunkowanie właściwości przetwarzanej energii. Rodzaje emitowanej przez nie wibracji mają bowiem różne częstotliwości. To jak wchłanianie przez organizm składników odżywczych z pożywienia, tyle że w tym przypadku proces ten jest subtelniejszy. A że rodzaj wibracji zależy od ściśle określonej natury danego kamienia, można świadomie dobrać kierunek tej energii i dzięki temu oczekiwać pożądanych rezultatów.

Podsumowując, usuwanie toksycznych energii i eliminowanie smogów elektromagnetycznych jest zadaniem każdego orgonitu. Rodzaj zwrotnej energii, zależy natomiast od gatunku zastosowanych minerałów. Dlatego przy doborze warto kierować się rodzajem emitowanej na zewnątrz energii. Na temat jakości tych wibracji w książkach i w sieci można znaleźć mnóstwo materiałów. Wiadomo jak uzdrawiają i pozytywnie wpływają na samopoczucie człowieka. Podobnie pracują w orgonitach. Jednak dzięki połączeniu z właściwościami metali, ich zakres promieniowania staje się większy. To tak jakby kamienie dostawały turbo sprzężenia swoich właściwości. A ponieważ pracuję z kamieniami świadomie i potrafię w pewnym sensie komunikować się z nimi, przygotowałem autorski opis ich działania i przeznaczenia(opis ten jest dostępny na stronie w zakładce O Kamieniach). Wiem, że bardzo może to pomóc przy doborze własnego orgonitu. Ponieważ jestem także astrologiem i posiadam zdolności widzenia subtelnych energii, z łatwością łączę rodzaje kamiennych wibracji ze znakami zodiaku, żywiołami i planetarnymi esencjami. Dzięki temu opis ma charakter uniwersalny. Przy wyborze można kierować się więc rodzajem cechy, na którą oddziałuje orgonit, lub po prostu rodzajem energii jaki pragniemy wprowadzić we własne otoczenie.

Czy nie warto więc spojrzeć na rzeczywistość z szerszej perspektywy, by śmiało wypróbować coś, co wprowadza pozytywne zmiany w życiu? Po to właśnie powstają urządzenia jutra, by zmieniać nasze życie na lepsze.

Zobacz jak ustawić piramidę